Contact

Wij komen graag bij u op bezoek voor een vrijblijvend gesprek.

U kunt contact opnemen via onderstaande telefoon nummers of mail adressen.

Adres:Andries Copierhof 12
Postcode:3059 LM Rotterdam
Telefoon RDK Group088 66 40 700
Telefoon RDK Productions088 66 40 720
Telefoon RDK Installatietechniek088 66 40 740
Telefoon RDK IT Solutions088 66 40 760
Telefoon Noc-Crew088 66 40 780
Telefoon Wlan 4 Rent088 66 40 790
Email RDK Groupcontact@rdkgroup.nl
Email RDK Productionscontact@rdkp.nl
Email RDK Installatietechniekcontact@rdkgroup.nl
Email RDK IT Solutionscontact@rdk-it.nl
Email NOC Crewcontact@noc-crew.com
Email Wlan 4 Rentcontact@wlan4rent.nl
KVK nummer RDK Groep B.V.87390000
KVK nummer RDK IT Solutions B.V.87390043
KVK nummer Wlan 4 Rent B.V.87393077
BTW nummer RDK Groep B.V.NL864281407B01
BTW nummer RDK IT Solutions B.V.NL864281420B01
BTW nummer Wlan 4 Rent B.V.NL864282369B01
Knab RekeningNL98KNAB0255557833
Download AnyDesk

Remote Support Windows Client

Support Client Mac

Remote Support Mac OS Client